x

درباره ماشرکت یوتاب در سال 1390 تأسیس و با بهره مندی از گروه مدیریتی قدرتمند در زمینه های اقتصادی و فنی در طول فعالیت خود قادر به پیشرفت روز افزون در زمینه حفاظت پیرامونی، دوربین های مداربسته ، شبکه های کامپیوتری و سیستم های اعلام سرقت و اعلام حریق گردیده است که این موفقیت را مدیون مدیریت و اعضای خانواده یوتاب می باشد.

 

مجموعه فعالیت های شرکت پیشگامان ارتباطات یوتاب :

 •          تأمین ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی انواع شبکه های Lan , Wan , Intranet , Wireless
 •          تأمین ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های نظارت و مدیریت تصویری تحت شبکه و آنالوگ
 •          تأمین ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق              
 •          تأمین ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های اعلام سرقت
 •          تأمین ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم سامانه تولید مه جهت جلوگیری از سرقت
 •          تأمین ، مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی انواع بلندگو و آمپلی‌فایر و سیستم‌های پیام‌رسانی

 

مزیت همکاری با شرکت یوتاب :

این شرکت هیچگونه تعصب و اصرار بر برند خاصی نداشته و نخواهد داشت. هدف ما انتخاب بهترین و مناسب ترین تجهیزات نسبت به بودجه مصرف کننده است و همواره در تمامی پروژه ها این اصل را رعایت کرده ایم.

 

تضمین قیمت:

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایرین در سراسر کشور است. اگر پس از قرارداد با شرکت یوتاب ، متوجه شدید فروشگاه یا شرکتی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

 

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

 1.  مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
 2.  کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای عرضه شده توسط شرکت یوتاب اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
 3.  گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
 1.  لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: شرکت یوتاب همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها یا شرکت ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
 2.  فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
 3.  کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به شرکت یوتاب ، در سایت یا فروشگاه مدعی موردنظر برای فروش موجود باشد.

 

تضمین نو بودن:

ما تضمین می کنیم که محصولات عرضه شده در شرکت یوتاب کاملا نو بوده زیرا متأسفانه کالاهای موجود در بازار اکثراً دست دوم می باشند که تشخیص آن نیازمند تخصص و تجربه است.

 

به روز بودن :

آشنایی و تسلط بر بروزترین تکنولوژی های موجود درخصوص شبکه ، امنیت شبکه، ایمنی و حفاظت و بستر سازی آن ها برای افزودن نرم افزار یا قطعات سخت افزاری در آینده

 

شرکت یوتاب  در کنار تامین تجهیزات مورد درخواست هر پروژه که گاها با توجه به توانایی های خاص مورد انتظار درپروژه ها متفاوت می باشد ، نماینده انحصاری دوربین های مدار بسته و تحت شبکه Dahua و albatron از شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک و سیستم اعلام سرقت Paradox کانادا از شرکت آریادژنت در استان قزوین می باشد.