x
آیفون تصویری بی سیم داهوا

سه‌شنبه 08 خرداد 1397
بازدید: 2941 بار

شرکت فن آوری های داهوا، اولین زنگ درب تصویری بی سیم و باطری خور خود را با نام DB10 ارائه کرد.

شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر در صنعت سامانه های نظارت تصویری در جهان، اولین زنگ درب تصویری بی سیم و باطری خور خود را با نام DB10 ارائه کرد.

ارتباطات اجتماعی افراد، همراه با پیشرفت جامعه گسترش پیدا می کند. افراد همواره در حال دور هم جمع شدن، مسافرت دسته جمعی و یا در محل کار خود هستند، و زمان کمتری را در منزل به سر می برند. درب باز کن های دیجیتال سنتی، برای چنین افرادی، بلا استفاده می باشند. درب باز کن های سنتی، فاقد ارتباطات بی سیم و سامانه ضبط تصاویر می باشند، از این رو، ممکن است صاحب خانه، میهمان یا اطلاعات مهمی را از دست بدهد. در راستای برطرف کردن این مشکل، داهوا درب باز کن تصویری و بیسیم مدل DB10 را ارئه کرده است و با این دستگاه می توانید از هر نقطه ای، به درخواست مراجعه کنندگان پاسخ بدهید.

خصوصیات اصلی

نرم افزار موبایل و خدمات ابری

شما از طریق یک نرم افزار در گوشی همراه خود، می توانید از هر نقطه ای از جهان، پاسخ مراجعه کنندگان به درب منزل خود را بدهید. به محض اینکه شخصی به درب منزل شما مراجعه کند، درب باز کن یک تماس تصویری با نرم افزار داخل گوشی شما برقرار می کند و شما را قادر می سازد تا مراجعه کننده را مشاهده کنید و حتی اگر در سوی دیگر این جهان قرار داشته باشید، می توانید به درخواست آن شخص پاسخ دهید.

زمان شارژ کوتاه، استفاده بلند مدت

درب باز کن مدل DB10 فقط ۳٫۵ ساعت زمان می گیرد تا شارژ بشود، و در صورت شارژ کامل تا ۵ ماه می تواند بدون شارژ مجدد کار کند، این موضوع باعث می شود تا زمان کمتری را صرف شارژ کردن و رسیدگی به دستگاه کنید.

نصب بدون سیم و ارتباط از طریق WiFi

مدل DB10 به راحتی هرچه تمام تر قابل نصب و استفاده است. برای نصب این دستگاه نیاز به هیچ گونه کابل کشی یا سوکت زدن نیست و خود شما به راحتی می توانید آن را نصب کنید.

تصویر واضح و زاویه باز

مدل DB10 تا رزولوشن ۱۰۸۰p را پشتیبانی می کند و از زاویه دید افقی فوق العاده بالایی برخوردار است. زاویه دید افقی این مدل ۱۴۰ درجه می باشد. این قابلیت شما را قادر می سازد تا تمام محیط بیرون درب را به طور کامل در نمایشگر خود ببینید و سهواٌ درب را برای یک شخص ناشناس باز نکنید.

حسگر PIR با قابلیت تنظیم ۵ منطقه مختلف

این قابلیت شما را قادر می سازد که در نقاط مختلف، تنظیمات مختلف تشخیص حرکت انجام دهید. این موضوع باعث می شود هشدار های غلط کاهش پیدا کند.

ارائه این محصول، نمایانگر تعهد داهوا به و خدمت رسانی می باشد. با ماموریت “، زندگی هوشمند تر” بر روی “، کیفیت و خدمات” تمرکز داشته و به تمام مشتریان و همکاران خود در سرتاسر دنیا خدمت رسانی خواهد کرد.