x
10 برند برتر دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظت الکترونیک دنیا در سال 2015

چهار‌شنبه 14 مهر 1395
بازدید: 2541 بار

پس از حدود 1 سال، نشریه معتبر A&S Security, جدول رده‌بندی 10 تولیدکننده برتر سیستم‌های نظارتی و حفاظتی دنیا را در سال 2015 منتشر کرد. این جدول پیش‌زمینه‌ای است برای «لیست 50 برند برتر سیستم‌های حفاظتی نظارتی 2015» که بزودی منتشر خواهد شد. بی‌ شک آگاهی از رتبه و میزان مقبولیت و فروش برندهای مختلف در سراسر دنیا، راهنمای خرید مطمئنی جهت انتخاب یک برند مناسب، می‌باشد.

همانطور که ملاحظه می فرمایید، تغییرات هیجان‌انگیزی نسبت به رده‌بندی سال 2014 به وقوع پیوسته است.

بوش آلمان که سال گذشته در رده دوم بود، جای خود را با غول چینی یعنی هایک‌ویژن عوض کرده است!

رشد هایک‌ویژن به‌حدی است که احتمالا سال آینده جای هانیول را نیز در رده اول خواهد گرفت، چرا که میزان فروش این دو کمپانی در سال جاری، بسیار به هم نزدیک بوده است.

میزان فروش هایک‌ویژن نسبت به دوره قبلی، بیش از 57 درصد رشد داشته است.

طبق آمار، فروش و درآمد هایک در آمریکا، کانادا و برزیل با رشد زیاد و در خاورمیانه با روندی ضعیف همراه بوده است.

رده چهارم کمافی‌سابق در اختیار کمپانی فرانسوی سافران-مورفو قرار دارد اما کیست که نداند این کمپانی نیز دیر یا زود رتبه خود را دو دستی تقدیم داهوا، دیگر غول چینی خواهد نمود.

داهوا که سال گذشته در رده ششم جدول قرار داشت، امسال رشدی 35.5 درصدی را تجربه کرده و با فاصله‌ای اندک پشت سر سافران در رده پنجم قرار گرفته است.

داهوا بالاترین میزان رشد را در خاورمیانه و آمریکای مرکزی و جنوبی تجربه کرده است.

در ادامه جدول نیز مهمترین موضوعات، تکرار جایگاه نهم برای سامسونگ تکوین سابق و هانوها تکوین فعلی است که البته کاهش رشد کوچکی را نیز تجربه کرده است.

پیشبینی می‌شود سال آینده با افزایش آگاهی کاربران نسبت به فروش برند سامسونگ تکوین به کمپانی گمنام هانوها و همچنین ادامه حذف برند سامسونگ از روی محصولات، کاهش روند فروش این کمپانی ادامه یابد.

مهمترین سقوط در بین 10 برند برتر دنیا نیز مربوط به کمپانی سوئدی اکسیس می‌باشد که با وجود رشد درآمد 15.5 درصدی نسبت به سال گذشته، به رتبه دهم جدول سقوط کرده است.

به‌زودی با لیست 50 برند برتر دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظتی نظارتی دنیا در سال 2015 در خدمت شما خواهیم بود.

شاد باشید..