x
HDCVI PoC یا IP PoE

شنبه 11 آذر 1396
بازدید: 2844 بار

نصب ساده و کاهش در هزینه با تکنولوژی HDCVI PoC داهوا

 

کمپانی داهوا پیشرو در تکنولوژی HDCVI  همیشه در جهت افزایش رضایت کاربر، افزایش رزولوشن و عملکرد ساده تر گام بر می دارد. در این مقاله، سادگی استفاده از تکنولوژی POC در محصولات HDCVI و راهکارهای آن بررسی می شود.

 

***

 

 POC تصویر و برق را از طریق کابل کواکسیال منتقل می کند، حذف منبع تغذیه برای توسعه سیستم در آینده با Plug & Play ، به سود کاربران و مشتریان داهوا می باشد.

 

 

برای نصاب، در حال حاضر طراحی منبع تغذیه پیچیده و کار نصب سنگین از بین رفته است. زمان و هزینه نیروی کار به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. سیستم HDCVI POC بسیار پایدار است که منبع تغذیه ثابتی را فراهم می کند و از طرفی هزینه تعمیرات و نگه داری را در آینده کاهش می دهد. علاوه بر این، HDCVI قابلیت پشتیبانی از دوربین های PoC را که دارای خروجی برق هستند را دارد. این امر موجب می شود تا دستگاه های کناری خود را پشتیبانی کند، که باعث سادگی در نصب می شود.

 

برای توزیع کنندگان یا یکپارچه سازان سیستمی، فواصل ۴۰۰ متری / ۳۰۰ متری برای دوربین های ۲ / ۴ مگاپیکسلی HDCVI POC فرصت های بیشتری را برای آنها به ارمغان می آورد.

 

برای کاربر نهایی، این سیستم برای استفاده بسیار آسان خواهد بود.  ‘plug and play’ بودن بدین معناست که تنظیمی برای اتصال دوربین نیاز نیست و فورا در دسترس است.

 

ایمنی عملکرد با شناسایی دستگاه ها بطور اتوماتیک و استراتژی خاموش کردن سریع، افزایش یافته است. اگر سیستم با دستگاه هایی که پشتیبانی نمی شوند یا اتصال کوتاه شده اند برخورد کند، سیستم فورا منبع تغذیه را قطع می کند.

 

اکنون شما می توانید با منبع تغذیه ها خداحافظی کنید و از تکنولوژی HDCVI POC لذت ببرید. این نشان از تعهد داهوا در نوآوری تکنولوژی و سرویس دهی به مشتریان است. ماموریت داهوا ” جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر ” است که بر روی سرویس دهی به مشتریان و کاربران خود در سراسر جهان همچنان تمرکز خواهد کرد.